Projektowanie stron www 

Strona internetowa to Twoja przestrzeń w sieci. Pomogę Ci ją wykreować tak, aby przedstawiała w kreatywny sposób Twoją ofertę. Projektuję strony internetowe, wizytówki, landing page, blogi. 

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej pozwoli Ci na stałe zagościć w przestrzeni online. Zaprojektuję witrynę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz intuicyjną w odbiorze dla klientów. Zadbam o to, aby projekt był nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny i zgodny ze standardami UX designu. Dodatkowym atutem moich witryn jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO), dzięki czemu Twoja strona będzie miała lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania. Zajmuję się również pozycjonowaniem stron internetowych, więc usługa, którą zamówisz będzie kompleksowa. Zadzwoń do mnie i sprawdź jakie propozycje mam dla Twojego biznesu. 

Co to jest SEO?

   SEO, czyli Search Engine Optimization, to proces optymalizacji stron internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych. Celem SEO jest poprawa widoczności danej strony w wynikach organicznych, czyli tych, które pojawiają się naturalnie, bez konieczności płacenia za reklamę. W skrócie, SEO to zbiór działań mających na celu zdobycie wyższej pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Przeczytaj więcej na blogu.