Projektowanie stron www 

Strona internetowa to Twoja przestrzeń w sieci. Pomogę Ci ją wykreować tak, aby przedstawiała w kreatywny sposób Twoją ofertę. Projektuję strony internetowe, wizytówki, landing page, blogi, sklepy.

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej pozwoli Ci na stałe zagościć w przestrzeni online. Zaprojektuję witrynę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz intuicyjną w odbiorze dla klientów. Zadbam o to, aby projekt był nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny i zgodny ze standardami UX designu. Dodatkowym atutem moich witryn jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO), dzięki czemu Twoja strona będzie miała lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania. Zajmuję się również pozycjonowaniem stron internetowych, więc usługa, którą zamówisz będzie kompleksowa. Napisz do mnie i sprawdź jakie propozycje mam dla Twojego biznesu. 

Wypełnij formularz i sprawdź koszt wykonania strony.

Co to jest SEO?

   SEO, czyli Search Engine Optimization, to proces optymalizacji stron internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych. Celem SEO jest poprawa widoczności danej strony w wynikach organicznych, czyli tych, które pojawiają się naturalnie, bez konieczności płacenia za reklamę. W skrócie, SEO to zbiór działań mających na celu zdobycie wyższej pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Przeczytaj więcej na blogu